shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Regulamin młodego piłkarza

Regulamin młodego piłkarza

akademia_pilkarska_foto-955x538

 1. Mój klub to moja rodzina – zawsze dbam o dobre imię klubu, kolegów z drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich pracujących dla dobra Akademii Piłkarskiej Calcio.
 2. Jestem zawsze gotowy do zajęć – do treningu jestem przygotowany najpóźniej na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć.
 3. Gwizdek to „rzecz święta” – sygnał trenera gwizdkiem to czas kiedy wszystko zostawiam i od razu reaguję, by w skupieniu wysłuchiwać wskazówek trenera.
 4. Wiem, że najlepsze jest picie wody – woda mineralna niegazowana jest moim podstawowym napojem. Wodę zostawiam w ustalonym przez trenera miejscu. Spożywam ją za zgodą trenera w konkretnych przerwach podczas zajęć.
 5. Jesteśmy jedną grupą i mamy wspólny cel – nie ważne czy gram w podstawowym składzie, czy wchodzę na boisko z ławki, nie ważne ile bramek strzelam i ile bramek obronię – liczy się drużyna, a dla mnie NAJWAŻNIEJSZY JEST ROZWÓJ i WSPÓLNA ZABAWA!
 6. Koncentracja to podstawa – podczas zajęć od rozpoczęcia po zakończenie skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach. Nie rozmawiam i nie wygłupiam się z kolegami.
 7. Kultura osobista to moje drugie imię – zawsze jestem wzorem kultury osobistej, od którego inni bez względu na wiek mają się uczyć.
 8. Bohater przyrody -po zajęciach sportowych nie zostawiam żadnych śmieci po sobie (np.: puste butelki), tylko wyrzucam je do pojemnika.
 9. Wymagam od siebie, choćby nikt inny nie wymagał – trener przygotowuje zajęcia nad którymi staram się pracować – słabości likwiduje, a mocne strony wzmacniam. Szkoła to podstawa, bo większa wiedza pozwoli mi być lepszym zawodnikiem.
 10. Trener jest moim przyjacielem – o wszystkim co mnie dotyczy powiadamiam trenera – jeżeli źle się czuję, jeżeli nie będę na zajęciach, bądź na meczu.
 11. Wybieram zdrowe żywienie! – wiem jak ważny jest zdrowy posiłek i jak wielką rolę spełnia w moim sportowym życiu.
 12. Zasada FAIR – PLAY – będę stosował tą zasadę nie tylko w klubie, ale również w życiu codziennym.

 

Facebook